Sanal Köpek Yarışları Nasıl Oynanır?

Sanal Köpek Yarışı ; VDR (Virtual Dog Racing/Sanal Köpek Yarışları) sanal yarışta 24/7/365 gerçek para bahsi deneyimi yaşatır. VDR, her bir buluşmanın 12 yarıştan oluştuğu alternatif pistlerde art arda yarışlar yapar. Herhangi bir zamanda, mevcut yarış günlerindeki tüm yarışlara oynayabileceğiniz gibi, yarış başlamadan sadece 10 saniye önce de bahsinizi koyabilirsiniz.

Koşu bilgisi: Yarışın mesafesine göre (3 farklı mesafe vardır) bir yarışın süresi maksimum 1.5 – 4 dakikadır ve ‘Race Begin’(65 saniye), ‘Bet stop’ (10 saniye), ‘Race’ (22 , 36 veya 48 saniye, yarış mesafesine bağlı olarak) ve ‘Race End’ (15 saniye) periyotlarına ayrılır. Başlangıçta ve bitişte Meeting Begin’/ ‘Meeting End’ (45/30 saniye) periyotları da vardır.

• Kazanır: Seçtiğiniz tazının kazanmasına bahse girersiniz.

• Kazanamaz: Seçtiğiniz tazının birinci olamayacağına bahse girersiniz.

• İlk üçe girer: Seçtiğiniz tazının birinci, ikinci ya da üçüncü olmasına bahse girersiniz.

• İlk üçe giremez: Seçtiğiniz tazının birinci, ikinci ya da üçüncü olamayacağına bahse girersiniz.

• Sıralı İkili / Sırasız İkili: Sıralı ikili bahsi ile seçtiğiniz iki koşucunun seçtiğiniz sırasıyla koşuyu bitireceği üzerinde bahse girersiniz. İkili bahsi ile ise seçtiğiniz iki koşucunun sıralaması fark etmeksizin birinci ve ikinci olacağı üzerinde bahse girersiniz. Sonuç olarak toplam orijinal bahsin iki katı olacaktır. Seçtiğiniz iki koşucu ilk ikiye girdiği sürece, bahsi kazanacaksınız. Sonuç 20 en yüksek ihtimal ile sınırlıdır.

• Sıralı Üçlü / Sırasız Üçlü: Sıralı üçlü bahsi ile seçtiğiniz üç koşucunun seçtiğiniz sırasıyla koşuyu bitireceği üzerinde bahse girersiniz. Üçlü bahsi ise seçtiğiniz üç koşucunun sıralaması fark etmeksizin birinci ikinci ve üçüncü olacağı üzerinde bahse girersiniz. Sonuç olarak toplam bahsiniz orijinal bahsin altı katı olacaktır. Seçtiğiniz üç koşucu ilk üçe girdiği sürece, bahsi kazanacaksınız. Sonuç 20 en yüksek ihtimal ile sınırlıdır.

Bütün koşular internet tarayıcınıza entegre edilmiş olan medya oynatıcısı ile canlı olarak yayınlanır. Koşu simülasyonları Yapay Zekâ kombinasyonları aracılığıyla ve tamamen rastgele numaralar ile gerçekleşmektedir. VDR koşucu köpeklerinin performans parametreleri gerçek köpek koşucularının verilerine dayanmaktadır. (ör. hızlanmaları, hız puanları ve peş peşe koştukları koşu istatistikleri vb. )